Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Idazkari-kontuhartzaile lanpostuarako hautagaien elkarrizketetako behin-behineko kalifikazioak

2012ko martxoko Arabako Errioxako agenda kultura
martxoa 2, 2012
Se convoca concurso del cartel anunciador de la Fiesta de la Vendimia de Rioja Alavesa 2012
martxoa 16, 2012

Idazkari-kontuhartzaile lanpostuarako hautagaien elkarrizketetako behin-behineko kalifikazioak

alt

Nabaridasen, bi mila eta hamabiko martxoaren bederatzian, Leza eta Nabaridasko Udalen Elkarteko idazkari-kontuhartzaile lanposturako, bitarteko izaera duena, izendatutako epaimahi kalifikatzailea bildurik, hurrengo erabakiak onartu zituen:

1. Nerea López Angulo andereak, karrera bete duelaren agiria igortzen du. Bere alegazioa onartzen da eta elarrizketa pertsonala egitera deitzen zaio.

2. Mª Dolores López de Heredia Elosegui andereak, zerbitzuak ematearen ziurtagiria igortzen du, alegazioa onartzen da.

3. Manuel Verde Godoy jaunak, zerbitzuak ematearen ziurtagiria kontutan hartzea eskatzen duelaren dokumentazioa igortzen du. Dokumentazioa aztertuta ez da datu berririk behatzen eta beraz, bere alegazioa ez da onartzen.

4. Merituen behin-betiko kalifikazioak, I. Eranskinaren arabera.

5. Elkarrizketa pertsonalaren behin-behineko kalifikazioak, II. Eranskinaren arabera.

6. Hautatze prozesuaren behin-behineko kalifikazioak, III. Eranskinaren arabera.

7. Publikoari erakustea, iragarkien udal-oholean, merituen behin-betiko kalifikazioak eta elkarrizketa pertsonalaren behin-behineko kalifikazioak, hiru egunen epean, martxoaren 14tik aurrera zenbatuta, nahi dituzten alegazioak aurkezteko.

Nabaridasen, 2012ko martxoaren 13an.

Epahimahi Kalifikatzailearen Idazkaria.

I. Eranskina

Izen-deiturak

Kalifikazioa

Elizondo Andino Aitziber

5,85

López de Heredia Elosegui Mª Dolores

5

Trigueros Rojo Itxaso

3,85

García Sánchez Arantxa

3,65

Sueskun Gandarias Iratxe

2,25

Iglesias Marañón Laura

1,85

Amarika Bidaurratzaga Ainize

1,85

Moriel Molina Mónica

1,85

Briz Jiménez Noemí

1,65

Larrinaga Guzmán Jesús Ángel

1,65

Augusto Huarte Israel

1,25

Verde Godoy Manuel

1

Amado Arrabal Noemí

0,85

Sanz Ruiz Carrillo Ana María

0,80

Amuchástegui Sáez Pedro José

0,20

Suarez Sáenz de Ugarte Ana Esther

0

Sanz Itarte Francisco Javier

0

Sánchez Moreno Estibaliz

0

Valle Castillo Marina

0

López Angulo Nerea

0

II. Eranskina

Izen-deiturak

Elkarrizketako kalifikazioa

Amado Arrabal Noemí

1,62

Amarika Bidaurratzaga Ainize

2

Amuchástegui Sáez Pedro José

NP

Augusto Huarte Israel

2,04

Briz Jiménez Noemí

2,75

Elizondo Andino Aitziber

2,33

García Sánchez Arantxa

NP

Iglesias Marañón Laura

1,66

Larrinaga Guzmán Jesús Ángel

1,75

López Angulo Nerea

NP

López de Heredia Elosegui Mª Dolores

1,62

Moriel Molina Mónica

2,66

Sánchez Moreno Estibaliz

2,37

Sanz Itarte Francisco Javier

NP

Sanz Ruiz Carrillo Ana María

2,16

Suarez Sáenz de Ugarte Ana Esther

1,58

Sueskun Gandarias Iratxe

2,04

Trigueros Rojo Itxaso

3

Valle Castillo Marina

1,96

Verde Godoy Manuel

2,54

III. Eranskina

Izen-deiturak

Kalifikazioa

Elizondo Andino Aitziber

8,18

Trigueros Rojo Itxaso

6,85

López de Heredia Elosegui Mª Dolores

6,62

Moriel Molina Mónica

4,51

Briz Jiménez Noemí

4,40

Sueskun Gandarias Iratxe

4,29

Amarika Bidaurratzaga Ainize

3,85

García Sánchez Arantxa

3,65

Verde Godoy Manuel

3,54

Iglesias Marañón Laura

3,51

Larrinaga Guzmán Jesús Ángel

3,40

Augusto Huarte Israel

3,29

Sanz Ruiz Carrillo Ana María

2,96

Amado Arrabal Noemí

2,47

Sánchez Moreno Estibaliz

2,37

Valle Castillo Marina

1,96

Suarez Sáenz de Ugarte Ana Esther

1,58

Amuchástegui Sáez Pedro José

0,20

Sanz Itarte Francisco Javier

0

López Angulo Nerea

0


alt